Kompresör ve Hilti ile Beton Kırma

...

Beton kırma işlemleri betonun veya yapının onarılması, depreme karşı bina yıkımı gibi işlemlerde yapılmaktadır. Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz. Beton kırma işlemi genellikle kesilen perde ve döşemeler in kesildikten sonra kırmak icin kullanılır.

Hidrolik Beton Kesme

...

Hidrolik kesme makinaları ile demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar olan betonu kesebilir. Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki yeri beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde keserek, kırma veya vinç yardımı ile naklini yapılır.

Beton Delme

...

Karot ile - 20 ve - 500 mm arasındaki her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betonunuza zarar vermeden, dilediğiniz çapta delebilmekteyiz.Delme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere, ayrıca 0 ile 90 derece arsındaki tüm açılarda uygulanabilir.


Derz Kesme

...

Yatay Betonların, Döşeme Betonlarının ve Asfaltın kesimi yapılır. (70cm derinliğe kadar kesebilir.)

Kimyasal Ankraj

...

Ankraj sistemi ile, bina güçlendirme alanında kolon, kriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi ( ilave - ek birleştirme) gibi inşaat sanayi ve endüstri tesislerinde ağır yük ve makinelerin; bina güçlendirme alanında kolon, kriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi ( ilave - ek birleştirme) gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde ağır yük ve makinelerin; makine ayaklarının montajı, çelik konstrüksiyonlarında, demir filizi, çatı ve dış cephe kaplamaları, iskele tutturmacıları, işaret ve korkuluklar gibi çeşitli dubelleme uygulamaları yapılmaktadır.


Çelikler Karot Ltd. Şti.
Biz Kimiz?

Buraya bizim kim olduğumuz hangi işleri yaptığımız hakkında bilgiler yazılacaktır.

İletişim

Çelikler Karot Tic. Ltd. Şti.

Adres: Cağaloğlu Bulvarı 3167 Sk. No: 11/A Yenimahalle Atakum - SAMSUN

Tel: 0 (532) 484 99 06 - 0 (530) 450 33 97

E-Posta: gokturkyapikarot@gmail.com


© 2020 Çelikler Karot Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır. - Designed By hegMA